Strategia marketingowa i model biznesowy

W dobie transformacji cyfrowej, każda strategia marketingowa firmy zasługuje na ponowną weryfikację. Dla mnie osobiście strategia marketingowa każdej firmy powinna zostać spisana na nie więcej niż jednej kartce A4. Stanowić ma ona drogowskaz w wyznaczaniu działań oraz celów jakie firma ma zamiar osiągnąć oraz jasno i klarownie stwierdzić, kto jest w jej centrum zainteresowania. Wypadkową dobrze stworzonej strategii, która jest zrozumiała dla wszystkich pracowników firmy jest umiejętność planowania działań z dalekim horyzontem tzn. nie mniejszym niż 3 lata.

W ramach rewizji strategii marketingowej krok za tym idzie weryfikacja całego modelu biznesowego. Nie ma to oczywiście oznaczać, że z dnia na dzień zaproponujemy np. zmianę dobrze działającego procesu sprzedażowego. Nie mniej jednak jeżeli w strategii marketingowej określisz sobie, że chcesz aby twoja firma była liderem „jakiegoś” sektora lub jeżeli w centrum swojej firmy postawisz sobie klienta końcowego „zwykłego Kowalskiego” a nie jak dotychczas dystrybutora/producenta/firmę partnerską oznaczać to będzie, że również należy zweryfikować model biznesowy.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

  1. Analizę twojej oferty pod kątem możliwości sprzedaży w internecie
  2. Wskażę Ci jakich masz konkurentów w internecie oraz co im się udaje
  3. Zdiagnozuje potrzeby twojego klienta oraz zdefiniuje kim jest finalny odbiorca twojego produktu/oferty
  4. Obuduje twoją firmę narzędziami, które konkretnie pozwolą Tobie się dowiedzieć czego od Ciebie klienci oczekują.
  5. Stworzę dla Ciebie unikalny pomysł na biznes w internecie z konkretnym planem rozwoju na najbliższe 3 lata.
  6. Wskażę jakich kompetencji potrzebujesz do realizacji tego planu oraz jak zachęcić specjalistów do pracy w twojej firmie.
  7. Poszukam dla Ciebie partnerów biznesowych oraz zaproponuję dla nich ofertę tak by chcieli wraz z Tobą rozwijać biznes.
  8. Wskażę Ci kompetentne firmy, które zabezpieczą rozwój twojego IT
  9. oraz zabezpieczą realizację kampanii internetowych twoich produktów.

Cennik

Konsultacja "Strategia"

499 zł

Pakiet "Strategia"

4 999 zł

Stała współpraca

3 999 zł

Zapraszam do kontaktu

Adam Rudnicki
Adam Rudnicki