Jak projetkować usługę? 5 korków do sukcesu

Usługi stają się coraz ważniejszym elementem współczesnego rynku. Klienci oczekują wyjątkowych, intuicyjnych i satysfakcjonujących doświadczeń podczas korzystania z różnego rodzaju usług, takich jak obsługa klienta, aplikacje mobilne, serwisy internetowe czy konsultacje online. W związku z tym, projektowanie usług jest kluczowym elementem strategii biznesowych wielu firm. W tym artykule przedstawimy 5 kluczowych kroków, które warto uwzględnić podczas projektowania usługi. Więcej »

Jak i kiedy zmienić strategię biznesową przedsiębiorstwa?

Strategia biznesowa jest kluczowym elementem sukcesu przedsiębiorstwa. Określa ona cele, sposób działania i podejście do rynku oraz kierunek rozwoju firmy. Jednak czasami okoliczności wymagają zmiany strategii, która pozwoli na utrzymanie lub zwiększenie konkurencyjności. W tym artykule przedstawimy, jak i kiedy zmienić strategię przedsiębiorstwa. Więcej »

Sourcing produktów do marek własnych - krok po kroku

Jeśli myślisz o rozpoczęciu działalności opartej na markach własnych, pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiednich produktów do sprzedaży. Sourcing produktów to proces znalezienia i wyboru dostawców, którzy będą produkować lub dostarczać Twoje produkty. W tym artykule przedstawimy krok po kroku, jak znaleźć produkty do marek własnych. Więcej »

Dyrektywy MDD i MDR - Jakie są różnice?

MDD i MDR to dwie różne dyrektywy dotyczące wyrobów medycznych w Unii Europejskiej. Więcej »

W jaki sposób tworzyć nazwy dla produktów marek własnych?

Tworzenie nazw dla produktów marek własnych jest procesem, który wymaga kreatywności, strategii i zrozumienia grupy docelowej. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć skuteczne i przyciągające uwagę nazwy dla Twoich produktów marek własnych. Więcej »

Jak stworzyć suplement diety? Krok po kroku

Pamiętaj, że tworzenie suplementów diety jest procesem skomplikowanym i wymagającym, który wymaga zaangażowania, czasu i zasobów. Jednakże, jeśli wykonasz wszystkie kroki poprawnie, możesz stworzyć produkt, który będzie skuteczny, bezpieczny i spełni oczekiwania Twoich klientów. Więcej »

Jak zwiększyć ilość pacjentów w badaniu klinicznym?

Badania kliniczne są kluczowym elementem w rozwoju nowych leków i terapii, ale często ich przeprowadzenie jest utrudnione ze względu na niską liczbę pacjentów biorących w nich udział. Oto kilka sposobów, jak zwiększyć ilość pacjentów w badaniu klinicznym: Więcej »

Startup medyczny od podstaw. Na co zwrócić uwagę?

Rozpoczęcie własnej działalności jako startup medyczny może być trudnym zadaniem, ale jednocześnie bardzo ekscytującym i potencjalnie dochodowym przedsięwzięciem. W artykule przedstawimy kilka kluczowych kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas tworzenia swojego startupu medycznego. Więcej »

Jak współpracować z partnerami/producentami z Chin?

Współpraca z partnerami/producentami z Chin może przynieść wiele korzyści dla biznesu, takich jak obniżenie kosztów produkcji, większa konkurencyjność na rynku czy dostęp do nowych technologii. Jednak wymaga to odpowiedniego podejścia i umiejętności negocjacyjnych. Oto kilka wskazówek, jak skutecznie współpracować z partnerami/producentami z Chin: Więcej »

Jak ważne jest szukanie "disruption"?

W dzisiejszych czasach, kiedy wiele branż podlega szybkim zmianom, poszukiwanie "disruption" - innowacyjnych rozwiązań, które zakłócają dotychczasowe sposoby działania w branży - jest niezwykle ważne. Firmy, które nie są w stanie dostosować się do zmian i nie inwestują w innowacje, ryzykują przegranie z konkurencją i utratę rynkowego potencjału. Więcej »

Zapraszam do kontaktu

Adam Rudnicki
Adam Rudnicki