Marketplace nie dla każdego

W dzisiejszych czasach coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie swojego biznesu w modelu marketplace. Jest to model, który pozwala na sprzedaż towarów lub usług z wykorzystaniem platformy internetowej, na której sprzedawcy i kupujący mogą się spotkać. Choć marketplace wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla każdego, to jednak nie zawsze jest tak łatwo, jak się wydaje. Więcej »

Rynek farmaceutyczny w Polsce. Najwięksi producenci

Rynek farmaceutyczny w Polsce jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Zawiera wiele ważnych przedsiębiorstw, które produkują szeroki zakres leków i suplementów diety. W tym artykule przedstawimy największych producentów na polskim rynku farmaceutycznym. Więcej »

Produkcja kontraktowa leków. Wyzwania branży

Produkcja kontraktowa leków to jedna z najważniejszych gałęzi branży farmaceutycznej, która stanowi kluczowy element globalnego łańcucha dostaw leków. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na leki na całym świecie, produkcja kontraktowa staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, umożliwiającym firmom farmaceutycznym zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów produkcji. Więcej »

Jak skutecznie budować relacje z producentami?

Budowanie dobrych relacji z producentami jest kluczowe dla sukcesu wielu przedsiębiorstw. Dlatego też, jeśli jesteś właścicielem firmy lub managerem działu zakupów, powinieneś zwrócić uwagę na to, jak skutecznie budować te relacje. Więcej »

Jakie firmy wdrożyły z sukcesem marki własne produktów?

Wdrażanie marek własnych produktów to coraz popularniejszy trend wśród firm, zarówno tych dużych, jak i małych. Tworzenie i sprzedaż produktów pod własnym brandem może przynieść wiele korzyści, w tym zwiększenie przychodów, poprawę wizerunku marki, kontrolę nad jakością produktów czy większą elastyczność w zarządzaniu asortymentem. Więcej »

Jak stworzyć skuteczną strategię przedsiębiorstwa?

Stworzenie skutecznej strategii przedsiębiorstwa jest jednym z kluczowych elementów prowadzenia biznesu. Jest to plan długoterminowy, który określa cele, misję i wizję przedsiębiorstwa oraz sposób ich osiągnięcia. W niniejszym artykule przedstawimy kilka kroków, które pomogą Ci stworzyć skuteczną strategię dla Twojej firmy. Więcej »

Jak zostać country managerem?

W dzisiejszych czasach, wraz z globalizacją i rosnącym znaczeniem międzynarodowych relacji handlowych, zawód country managera stał się coraz bardziej popularny i prestiżowy. Osoby pełniące tę funkcję mają ogromną odpowiedzialność za sukces działalności swojej firmy na rynku zagranicznym. W tym artykule przedstawimy kilka kroków, które mogą pomóc w osiągnięciu celu zostania country managerem. Więcej »

Rola i obowiązki Country Managera

Rola Country Managera jest kluczowa dla sukcesu międzynarodowej organizacji. To on odpowiada za zarządzanie działaniami firmy w danym kraju, koordynację zespołu, rozwijanie relacji z klientami, a także analizę rynku i trendów. Więcej »

Jak wdrożyć program partnerski dla swoich klientów?

Wdrożenie programu partnerskiego to skuteczny sposób na zwiększenie lojalności klientów, generowanie nowych sprzedaży oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Jednak jego skuteczność zależy od kilku czynników. W tym artykule przedstawimy kroki, które należy podjąć, aby skutecznie wdrożyć program partnerski dla swoich klientów. Więcej »

Historia sukcesu hurtowni farmaceutycznej McKesson

Hurtownia farmaceutyczna McKesson to jeden z największych dystrybutorów produktów farmaceutycznych, opieki zdrowotnej i technologii medycznych na świecie. Firma działa na rynku już ponad 180 lat, a jej historia pełna jest interesujących wydarzeń. Więcej »

Zapraszam do kontaktu

Adam Rudnicki
Adam Rudnicki